مرکز عمده فروشی لوازم سیسمونی
خانه / کریر نوزاد / فروش کریر نوزاد | تضمین کیفیت مطلوب کالا

فروش کریر نوزاد | تضمین کیفیت مطلوب کالا

کریر جزو‌ نخستین وسایلی هست که نوزاد و والدین به آن احتیاج دارند ارامش کودک و آسایش والدین تا حدی به این وسیله بستگی خواهد داشت از این رو برای خرید و فروش کریر نوزاد  باید دقت کامل داشته باشیم تا بتوان کیفیت بالای کالا را تضمین کرد و مبادا از خرید خود پشیمان شویم.

فروش کریر نوزاد | تضمین کیفیت مطلوب کالا

پخش عمده کریر نوزاد در ایران

پخش عمده کریر نوزاد در ایرانبازار کریر نوزاد در ایران بسیار وسیع است و پس از تولید در کارخانه به مراکز پخش ارسال میشود. 

برای خرید کریر نوزاد میتوان به هزاران فروشگاه اینترنتی و مستقیم در سراسر کشور رجوع کرد. 

صادرات کریر نوزاد به خاورمیانه

صادرات کریر نوزاد به خاورمیانه

همه کشورهای خاورمیانه یک لیست از قبل تنظیم شده دارند که در ان لیست کالاهای مورد قبول در صادرات آورده‌ده است. 

تجارت کریر نوزاد بر اساس نوع کاربریشان طبقه بندی شده اند. 

مورد مهم دیگر در مورد کالاهایی است که معاف در انجام تشریفات گمرگی هستند. این محصولات میتواننو بدون دریافت هیچ تعرفه ای به کشور های مزبور  وارد شوند.

لیستی از کالاهای ممنوعه برای ورود به کشور های خاور میانه وجود وارنده هیچ گاه اجازه وورود به خاک این کشور ها داده نمیشود. 

یکی از کالاهایی که واردات و صادرات آن در ایران انجام می گیرد سیسمونی نوزاد می باشد که از ترکیه، چین و کشور های اروپایی وارد می شود و به کشور های همسایه نیز صادر می گردد. البته در صورتی که قصد واردات و صادرات این دسته از کالاها را دارید لازم به ذکر می باشد که در کشور ما واردات و صادرات هر نوع کالایی طابع قوانین و مقررات می باشد که در زمان ترخیص کالا از گمرک مدارک مورد نیازچک می شود و در صورت عدم رعایت دچار مشکل خواهید شد. در صورت وجود هرگونه پرسش می توانید با کارشناسان شرکت های مربوطه تماس حاصل کنید و به صورت رایگان مشاوره کنید

کیفیت بالای کریر نوزاد به چه عواملی بستگی دارد؟

کیفیت بالای کریر نوزاد به چه عواملی بستگی دارد؟ویژگی هایی که باید در نظر بگیرید

اندازه و قابلیت تطابق :اگر بیش از یک فرد از آن استفاده خواهد کرد, مطمئن شوید که از کریری استفاده می کنید که می تواند به آسانی برای تناسب با هر فردی تنظیم شود. مهم است که اسلینگ یا کریر تناسب خوبی داشته باشد و همینطور اینکه نیازی نباشد که زمان زیادی را صرف تنظیم آن کنید.

قابلیت شستشو با ماشین : صرف نظر از نوع کریری که شما انتخاب می کنید, اگر زیاد از آن استفاده کنید کثیف می شود. قابلیت شستشوی آسان مهم است.

جیب های نگهداری وسایل :در کریر یا کوله پشتی قدیمی, جیب های نگهداری هوشمند می تواند نیاز به حمل کیف پوشک بزرگ را حذف کند.

ساپورت کمر : ین مسئله مهمی درباره نوزادان نیست اما هر ماه کودک شما که بزرگتر می شود و بار روی شما زیادتر می شود بودن ساپورت بیشتر مطرح می شود.

مطمئن شوید که از کریری که استفاده می کنید ساپورت کمری مناسبی را فراهم کند و قطعا قبل از خرید تست کنید به خصوص با کریر ها و کوله پشتی های مدل قدیمی.
ویژگی های کوله پشتی. موقع ارزیابی کوله پشتی, در نظر داشته باشید که گزینه های قرار گیری سر آن کدامند(برای کودکی که ممکن است بخوابد), آیا حفاظت از خورشید فراهم می کند یا خیر و چقدر آسان با کودک شما تطابق ایجاد می کند. ویژگی های دیگر شامل جیب های ذخیره, جای شیشه شیر و جا برای قرار دادن اسباب بازی و جغجغه.

قا بلیت جمع شدن :اگر شما می خواهید به سراغ کوله پشتی بروید, باید بدانید که بعضی از آنها باز شده و به صورت صندلی برای نشستن کودک در می آیند. اگر شما می خواهید با کودک خود به کوهنوردی بروید, نیاز به یک کوله پشتی سنتی دارید اما کوله پشتی قابل جمع شدن برای والدینی که می خواهند کودک خود را به راه رفتن ترغیب کنند ایده آل تر است.

قیمت کریر نوزاد :برای کریر جلویی, هرچقدر پول بیشتری صرف کنید کریر بهتری می خرید. عمدتا هزینه های بیشتر برای اضافه کردن ساپورت کمری و پدهای شانه بهتر هستند. اگر شما قرار است وزن سنگینی را حمل کنید, توجه بیشتری به کریری کنید که مناسب شما باشد.

سهم کریر نوزاد در بازار اروپا

سهم کریر نوزاد در بازار اروپااروپا وارد کننده کریر نوزاد است و بهترین مارک ها و استاندارها را میتوان از این کشور تهیه کرد 

علاوه بر کریر:دیگر وسایل نوزاد از جمله کالسکه و.. وارد میشود

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم باصری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09197143684
email icon پست الکترونیکی: hs_movahedi@yahoo.com

پاسخی بگذارید