مرکز عمده فروشی لوازم سیسمونی
خانه / لوازم سیسمونی / کریر بچه| روش استفاده و قیمت آن در بازار

کریر بچه| روش استفاده و قیمت آن در بازار

کریر بچه یکی از وسایل سیسمونی است که والدین از آن برای حمل نوزاد در بیرون از منزل جهت حفاظت کودک استفاده می‌کنند. گاهی اوقات از کریر به عنوان صندلی ماشین هم استفاده می‌شود که باید ایمنی کودک در این حالت رعایت شود. با توجه به تنوع در محصولات ست کالسکه و کریر بهترین مارک کریر و کالسکه را می‌توانید به آسانی تهیه کنید.

 

کریر نوزاد چیست؟

کریر نوزاد  متشکل از یک بدنه پلاستیکی با دسته فلزی یا پلاستیکی است که با کشیدن پارچه روی آن وسیله ای برای حمل کودک است و در اغلب اوقات در بیرون از منزل استفاده می‌شود.
در داخل منزل زمانی که مادر در حال آشپزی یا کارهای منزل است می‌تواند از این وسیله به عنوان یک محیط امن برای نگهداری کودک خود استفاده کند.
در بیرون از منزل وظیفه اصلی کریر بچه علاوه بر حمل آسان نوزاد، حفاظت از فرزند شما است. حال که قرار است کریر توسط والدین حمل شود سبک بودن آن حائز اهمیت است.
در مورد وزن و قیمت کریر نوزاد به راحتی می‌توانید در سایت‌های مجموعه بازرگانی آبو اطلاعات خوبی به دست آورید. در این مجموعه می‌توانید بهترین مارک کریر را با قیمتی مناسب برای فرزند خود تهیه کنید.

کریر نوزاد

 

روش استفاده از کریر نوزاد

استفاده از کریر بچه به عنوان صندلی ماشین بسیار معمول شده است، اما در این مورد باید به نکات ایمنی زیر توجه کنید:

  • اگر به جای صندلی ماشین از کریر نوزاد استفاده می‌کنید باید توجه داشته باشید که حتما بندهای داخل کریر را بسته باشید.
  • گودی داخل کریر را پر نکنید همچنین کریر را در صندلی جلو خودرو در هیچ شرایطی قرار ندهید. زیرا اگر در مسیر شما تصادف رخ دهد ایربگ خودرو به همراه کریر می‌تواند باعث خفگی نوزاد شود.
  • حال باید کریر را در صندلی عقب خودرو به طوری قرار داد که صورت فرزند به سمت صندوق خودرو باشد. از سایبان بالای کریر می‌توان برای جلوگیری از نور خورشید استفاده کرد.
  • سعی کنید بهترین مارک کالسکه و کریر را برای نوزاد خود انتخاب کنید زیرا این دو محصول وظیفه حفاظت از فرزند شما را دارند. البته دقت داشته باشید همیشه بالاترین قیمت کریر نوزاد لزوما با کیفیت‌ترین آنها نیست .

 

صندلی ماشین کودک

 

سؤالی که بسیاری از شما شاید تاکنون از خود نپرسیده‌اید؛ آیا من از کریر به درستی استفاده می‌کنم؟ در ویدئو زیر دکتر بادری به این سؤال پاسخ و روش دقیق استفاده از کریر نوزاد را توضیح داده‌اند. حتما این ویدئو را مشاهده کنید.

 

چند پیشنهاد برای انتخاب کریر بچه

در هنگام خرید ست کالسکه و کریر نوزاد به پارچه داخل آنها دقت کنید. مطمن شوید نوع پارچه‌های آنها ضد باکتری ، تعریق و حساسیت باشند تا محل ایمنی را برای کودک شما فراهم آورند. همچنین هنگام شستن، به راحتی بتوان آنها را از بدنه جدا کرد.
توجه داشته باشید کریر حتما قفل نوزاد داشته باشد تا در هنگام استفاده به عنوان صندلی ماشین باعث ایمنی کودک شود.
مطمئن شوید کریر بچه شما دارای بدنه محکم باشد. همچنین بهتر است  از کریرهای دسته دوم استفاده نکنید
تفاوت قیمت کریر نوزاد نو و دسته دوم قیمت مبلغ قابل ملاحظه‌ای نسیت. همچنین در انواع دست دوم امکان شکستکی یا ترک بدنه وجود دارد و باعث آسیب به کودک شما می‌شود.

ست کالسکه و کریر نوزاد

 

محدوده قیمت کریر بچه

بهترین مارک کالسکه و کریر را در سایت های گروه بازرگانی آبو با قیمت‌ ارزان می‌توان جست و جو و احساس رضایتمندی را با استفاده از این محصولات تجربه کرد.
قیمت کریر بچه در محدوده ۱۵۰ هزار تومان تا ۲۲۰ هزار تومان بسته به نوع پارچه بکار رفته در آن متغییر بوده و بدنه کریرها با یکدیگر تفاوت چندانی ندارد. انواع دست دوم کریر به شرط سالم بودن بدنه را با قیمت مناسب‌تر می‌توان خرید ویک روکش پارچه‌ای نو برای آن تهیه کرد .

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم باصری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09197143684
email icon پست الکترونیکی: hs_movahedi@yahoo.com