مرکز عمده فروشی لوازم سیسمونی
خانه / کیف نوزاد / کیف نوزاد ارزان قیمت | جدید ترین برند های تولید شده از آن در جهان

کیف نوزاد ارزان قیمت | جدید ترین برند های تولید شده از آن در جهان

نوزادان قبل از اینکه به دنیا بیایند تهیه لوازمی برای آنها ضروری و غیر قابل گریز است. به این لوازم سیسمونی میگویند که خانواده با تفاوتهایی این سیسمونی را تهیه میکنند.
یکی از لوازم واجب و چیزی که هم مادر ووالدین به آن نیاز دارند و هم خود نوزاد، ساک یا کیف نوزادی میباشد.
این وسیله تا زمانیکه نوزاد به رشد کافی نرسید نیاز میشود. چون هرکجا که بخواهید بروید وسایلی مانند شیشه شیر، پوشک، پستونک، یک الی دو دست لباس محض احتیاط و… را میبایست همراه خود برای فرزندتان داشته باشید.
این وسایل را باید در همان کیف نوزادی گذاشته و حمل کنید.

از آنجایی که کاربرد این ساک بسیار بالاست و همه خانواده‌ها آنرا تهیه میکنند کیف نوزاد ارزان قیمت دربازار ایرانی موجود است.
قیمت کیف نوزاد ایرانی نسبت به واردات خارجی آن مناسبتر است اما جدیدترین برندهای تولید شده از آن در جهان را در ایران نیز میتوانید یافت کنید.

کیف نوزاد ارزان قیمت | جدید ترین برند های تولید شده از آن در جهان

لیست شرکت های تولید کننده کیف نوزاد

لیست شرکت های تولید کننده کیف نوزادکیف نوزاد یکی از لوازم کاربردی در سیسمونی محسوب میشود که برای والدین خصوصا مادر کمک بزرگی است. این ساک کارآیی پرطرفداری دارد و به سهولت بخشیدن انجام کار توسط مادر می‌انجامد.
شاید تعدادی از لوزام موجود در سیسمونی صرفا به دلیل تجمل گرایی و چشم و هم چشمی توسط خانواده ها خریداری شود که ضروری نیست و پول اضافی بابت آن میدهند اما این کالا راه گریز ندارد و بدون استثنا تمام خانواده ها در هنگام تولد نوزاد آن را میخرند. چون یکی از لوازم و مایحتاج های مهم به شمار میرود.

به همین رو ایران هم خودش به تولید و عرضه این محصول می‌پردازد و هم واردات آن را انجام میدهد. واردات این کیف ها هم به صنعت اقتصادی کشور کمک میکند و هم برای عده ای که علاقه دارند تا از بهترین محصولات روز دنیا برخوردار شوند بسیار مناسب است.
 به همین دلیل است که لیست شرکت های تولید کننده کیف نوزاد بسیار طویل و طولانی است و نمایندگی های مختلفی در سراسر ایران برای خرید آن وجود دارد.

شرکت صادراتی کیف نوزاد در جنوب

شرکت صادراتی کیف نوزاد در جنوبصادرات کیف نوزاد امروزه یکی از انواع تجارت های پرازدحام در کشور ما و سایر کشورها به شمار میرود. به طور کلی لوازم سیسمونی نوزاد به حدی کاربرد و خریدار دارد که اکثر تاجران دستی بر آتش این نوع از بازرگانی را دارند.
چون که لوازم نوزاد را میبایست خرید و راه فرار یا جایگزینی در آن وجود ندارد. به همین دلیل شرکت صادراتی کیف نوزاد در جنوب پایه گذاری شد.

جنوب به دلیل نزدیکی با مرزهای مختلفی از کشورهای همسایه یکی از راه های بسیار امن و سریع صادرات محسوب میشود به همین دلیل یکی از انواع آن، صادرات ساک نوزاد میباشد که به کشورهای هم جوار ممکن خواهد بود.

صادرات کیف نوزاد به کشور های اروپایی

صادرات کیف نوزاد به کشور های اروپاییایران یکی از موفق ترین کشورها در زمینه خرید کیف نوزاد و همچنین صادرات آن به کشورهای دیگر تلقی میشود. برای اینکه در این تجارت موفق جلوه کند بااستفاده از نیروی انسانی متخصص و دستگاه های پیشرفته تلاش کرده تا بتواند تاییدیه های استاندارد بین المللی و… را دارا باشد.
در گذشته که ارتباط ایران با کشورهای همسایه وضعیت بهترین داشت صادرات کیف نوزاد به کشورهای اروپایی صورت میگرفت اماامروزه کمتر شاهد این قضیه هستیم منتها صادرات این محصول همچنان به کشورهای خارجی همسایه، ممکن میباشد.

کیفیت بالای کیف نوزاد به چه عواملی بستگی دارد؟

کیفیت بالای کیف نوزاد به چه عواملی بستگی دارد؟عده ای در هنگام خرید کیف نوزاد سوالاتی راجب قیمت و جنس آن میپرسند. یکی از راه هایی که میتوانید با قیمت مناسبتری خرید این محصول را ممکن کنید، خرید بدون واسطه اینترنتی یا تهیه به صورت عمده است. قیمت عمده کیف نوزاد بسیار ارزانتر از خرید جزئی آن تمام خواهد شد.
اما تعدادی این سوال را از خود میپرسند که کیفیت بالای کیف نوزاد به چه عواملی بستگی دارد؟ که ما در زیر به این سوال پاسخ داده‌ایم:

  • کیف مناسب میبایست در حمل و نقل دستهای شما را آزاد بگذارند. تعدادی از این کیف ها قابلیت کوله پشتی شدن را دارند که بسیار عالی میباشد.
  • کیف ایده آل برای نوزاد باید جای گیری زیادی را در وسایل داشته باشد تاهم بتوانید لوازم ضروری از قبیل پوشک، شیرخشک و… را در آن بگذارید و هم بتوانید چند دست لباس اضافی برای مواقع ضروری حمل کنید.
  • وزن کیف مناسب هنگامی که خالی است باید ۱٫۵ کیلوگرم باشد.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم باصری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09197143684
email icon پست الکترونیکی: hs_movahedi@yahoo.com

پاسخی بگذارید